KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 6398680
nr 639 8680
Gravyrer
efter Morland, 1800-tal, "Slave Trade & African Hospitality", 50 x 68
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 10 maj 2010